Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Nauk Ekonomicznych przy Mickiewicza 66 - Ekonomiczna Akademia Seniora
logo aes

Aktualności

W dniu 8 lutego 2018 r. o godz. 10 w Auli Starej odbędzie się seminarium kończące projekt realizowany przez Ekonomiczną Akademię Seniora z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej: "Bezpieczne finanse gospodarstw domowych seniorów".
pdfZaproszenie

Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Nauk Ekonomicznych w ramach funkcjonującej Ekonomicznej Akademii Seniora zaprasza obecnych i potencjalnych Słuchaczy 60+ do udziału w realizowanym projekcie Senior on-line.

Bezpieczne finanse gospodarstw domowych seniorów - projekt realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.