logo aes

pdfPlan zajęć

Poniżej prezentujemy wykaz realizatorów programu polityki zdrowotnej pn. ,,Zapobieganie  grypie i  jej  powikłaniom dla osób po 65  roku  życia  zameldowanych w Szczecinie” (tj.: urodzeni do końca 1956 roku i zameldowani w Szczecinie), do wyczerpania się zaplanowanej ilości szczepionek 8900 sztuk.

Szanowni Państwo,

W imieniu Rzecznika Praw Obywatelskich i Alzheimer Polska serdecznie zapraszam do udziału we wspólnej kampanii informacyjno-edukacyjnej „Alzheimer – rozumiem – wspieram”, która ma na celu zwiększenie wiedzy o chorobach otępiennych, w tym o chorobie Alzheimera, a także o potrzebach osób żyjących z chorobą otępienną i ich opiekunów rodzinnych.

W ramach projektu Trzecia Misja Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego organizujemy bezpłatne kursy dla Seniorów i zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o pomoc w dotarciu do aktywnych Seniorów z Państwa okolic, którzy mieliby ochotę skorzystać z proponowanych przez nas kursów.

Darmowe kursy komputerowe oraz kursy języka niemieckiego i angielskiego poziom od A1 do C2 .Zapewniany jest lektor, sprzęt materiały do nauki oraz mały poczęstunek w przypadku kursu komputerowego. Osoby zainteresowane proszę o kontakt przez

Centralny Dom Technologii to przestrzeń stworzona do edukacji technologicznej, oferująca interdyscyplinarne warsztaty i konsultacje dla osób w każdym wieku, w tym Cyfrowych Debiutantów – osób rozpoczynających swoją przygodę z technologią.
Szczegółowe informacje
W ramach Programu GPS-OKS, mając na uwadze aktywizację i edukację seniorów w ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej Solidarni z Seniorami – Razem Damy Radę!  zapraszamy do udziału seniorów w  drugiej Internetowej Domówce z DJ Wiką i Głosem Seniora pt. „Ach, te seniorki!” organizowanej on-line 8 marca 2021 roku o godzinie 18:00 z okazji Dnia Kobiet.

Bezpłatne kursy językowe, organizowane przez OMNIĘ, kończące się certyfikatem znajomości języka. W projekcie nie mogą brać udziału osoby, które prowadzą działalność gospodarczą lub są rolnikami.

Najnowsze trening pamięci i joga śmiechu dostępne pod linkami:

trening pamięci - https://youtu.be/QyfWyTvBHdI

joga śmiechu - https://youtu.be/bfc-OM-FyqQ