Stowarzyszenie
logo aes
 

Aktualności

Rozpoczynamy "Program zdrowotny pn. Zapobieganie grypie i jej powikłaniom dla osób po 65 roku życia zameldowanych w Szczecinie".
Program w całości finansowany przez Gminę Miasto Szczecin oraz realizowany przez Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy w Szczecinie - Zachodniopomorskie Centrum Leczenia i Profilaktyki w Szczecinie.

Szanowni Państwo.
Rozpoczyna się nowy rok akademicki i jest propozycja od Uczniów II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I w Szczecinie kontynuacji nauki języka angielskiego, ale też języka rosyjskiego on-line. Ze strony Liceum udział w projekcie pt. Wolontariusze dla Seniorów wraz z terminem zajęć zadeklarowali:

pdfSzczegółowe informacje »

Serdecznie zapraszamy na spotkanie w ramach projektu „Zdrowa Rozmowa”.

Czy nie lepiej porozmawiać ze specjalistą przy kawie, w przyjemnej atmosferze, zamiast przytłaczającego gabinetu lekarskiego ?

O przyjemną atmosferę, ale przede wszystkim zrozumiałe i merytoryczne podejście do ważnego tematu jakim jest rola hormonów w życiu kobiet, zadbają ekspertki:
  • dr Dorota Gródecka - ginekolog
  • dr n. med. Joanna Lewandowska - ginekolog

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie polegającym na promocji i udostępnianiu amatorskiej (niezawodowej) twórczości seniorów w Sieci (Internecie). Dla realizacji celu powstała strona internetowa, na której prezentujemy twórczość indywidualną i zespołową w kategoriach: plastyka, muzyka, scena oraz literatura.

DRODZY SŁUCHACZE EKONOMICZNEJ AKADEMII SENIORA

Mija już kolejny miesiąc od momentu, kiedy ostatni raz mogliśmy się spotkać i ze sobą przebywać. Teraz chociaż już ograniczenia są łagodzone w dalszym ciągu musimy kontaktować się tylko on-line. Wiem, że wszystkim nam jest trudno, ale wytrwajmy. Zdrowie jest najważniejsze.

W związku z zarządzeniem JM Rektora odwołuje się wszytkie zajęcia Ekonomicznej Akademii Seniora.
O wznowieniu zajęć poinformujemy.
ZARZĄDZENIE NR 31/2020 REKTORA UNIWERSYTETU SZCZECIŃSKIEGO z dnia 13 marca 2020 roku »
pdfPlan zajęć
Prezentacje z zajęć, które odbyły się na Prawniczo-Ekonomicznej Akademii Złotego Wieku w semestrze letnim 2018/2019 znajdują się na stronie: azw.usz.edu.pl/prezentacje.