logo aes

• fitness,
  • treningi pamięci,
  • warsztat rozwojowy.
Zachęcam Państwa do wykorzystania.
Link http://seniorszczecin.pl/koniecznie-obejrzyj-latajacy-animator/
Liderka Szlachetnej Paczki w rejonie Szczecin-Pomorzany i jak co roku poszukuje Rodzin (osób samotnych, seniorów), którym moglibyśmy pomóc w ramach Programu Szlachetna Paczka.
Może wśród Państwa podopiecznych znajdują się osoby potrzebujące naszej pomocy.
W powyższej sprawie proszę o kontakt na numer tel . Stowarzyszenia 693517030.
Zapraszamy do obejrzenia do briefingu prasowego „Solidarni z seniorami w pandemii” oraz rozpowszechnienia informacji:
Zajęcia sekcji brydżowej rozpoczynamy od 16.10. 2020  od godz. 12:30.
Zapraszamy na platformę Teams. Kod grupy otrzymać można po przesłaniu SMS zgłoszeniowego na numer telefonu Stowarzyszenia 693 517 030.

Od 16. października br.
Grupy zajęciowe:
1. Zaawansowani: w środy o godz. 17,00
2. Poczatkujący: piątki godz. 12,00 lub 12:30
Proszę zgłaszać chęć uczestnictwa Pani Grażynce, tel. 602312948.
Szanowni Państwo,
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowego bezpłatnego projektu dla mieszkańców i pracowników:
Od początku sierpnia 2020 r. realizujemy projekt pod nazwą Czas na nowe kwalifikacje językowe. Celem projektu jest umożliwienie uzyskania kwalifikacji językowych w zakresie języka angielskiego (potwierdzonych certyfikatem TGLS Direct) lub niemieckiego (potwierdzonych certyfikatem Zertifikat Deutsch). Projekt jest skierowany jest do osób z niskimi kwalifikacjami, w tym osób w wieku 50+ i osób z niepełnosprawnościami z terenu powiatów: m. Szczecin, polickiego, goleniowskiego, stargardzkiego, m. Świnoujście i gryfińskiego.
Nie trać czasu - wykorzystaj Czas na nowe kwalifikacje językowe!

Rozpoczynamy "Program zdrowotny pn. Zapobieganie grypie i jej powikłaniom dla osób po 65 roku życia zameldowanych w Szczecinie".
Program w całości finansowany przez Gminę Miasto Szczecin oraz realizowany przez Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy w Szczecinie - Zachodniopomorskie Centrum Leczenia i Profilaktyki w Szczecinie.