Stowarzyszenie
logo aes
 

Archiwum

pdfHarmonogram zajęć (do pobrania)

filozofia pieknaPodczas kolejnego zjazdu (12.01.2017) Ekonomicznej Akademii Seniora, słuchacze będą mieli okazję wysłuchać wykładu pt. "Nieekonomicznie o stopach", podczas którego specjalistki do spraw podologii omówią najczęstsze problemy i dolegliwości związane ze stopami.
pdfUlotka
Serdecznie zapraszamy.
W dniach 17-18 listopada 2016 r. na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego (ul. Mickiewicza 64) odbędzie się II Ogólnopolska Konferencja Naukowa nt. "Zarządzanie innowacjami w gospodarce".
pdfHarmonogram konferencji

W imieniu dr. hab. prof. US Joanny Wiśniewskiej i prof. dr. hab. Dariusza Rosatiego mamy zaszczyt zaprosić Państwa na konferencję „Zarządzanie innowacjami w gospodarce”, która organizowana jest na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego w dniach 17-18 listopada 2016 r.

25.10.2016 r. (wtorek) w godz. 10-18 na Wydziale Nauk Ekonomiicznych i Zarządzania w Auli Nowej odbędzie się transmisja online największej w Polsce konferencji z zakresu marketingu organizowanej metodą grywalizacji.

Inauguracja działalności Szkoły Giełdowej w Szczecinie, odbędzie się w Nowej Auli, na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego – w piątek - 14.10.2016r. o godzinie 1400.
Uroczystość uświetni wykład otwarty na temat:
„Oszczędności długoterminowe w Polsce”, który wygłosi - Pani Prezes Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, prof. dr hab. Małgorzata Zalewska