Stowarzyszenie
logo aes
 

Archiwum

pdfHarmonogram zajęć (do pobrania)
UNIWERSYTET SZCZECIŃSKI, Wydział Prawa i Administracji oraz Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania prowadzi rekrutację na Prawniczo-Ekonomiczną Akademię Złotego Wieku dla osób powyżej 50 roku życia, mających miejsce zamieszkania na terenie powiatu szczecińskiego lub polickiego.

pdfHarmonogram zajęć (do pobrania)

filozofia pieknaPodczas kolejnego zjazdu (12.01.2017) Ekonomicznej Akademii Seniora, słuchacze będą mieli okazję wysłuchać wykładu pt. "Nieekonomicznie o stopach", podczas którego specjalistki do spraw podologii omówią najczęstsze problemy i dolegliwości związane ze stopami.
pdfUlotka
Serdecznie zapraszamy.
W dniach 17-18 listopada 2016 r. na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego (ul. Mickiewicza 64) odbędzie się II Ogólnopolska Konferencja Naukowa nt. "Zarządzanie innowacjami w gospodarce".
pdfHarmonogram konferencji

W imieniu dr. hab. prof. US Joanny Wiśniewskiej i prof. dr. hab. Dariusza Rosatiego mamy zaszczyt zaprosić Państwa na konferencję „Zarządzanie innowacjami w gospodarce”, która organizowana jest na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego w dniach 17-18 listopada 2016 r.

25.10.2016 r. (wtorek) w godz. 10-18 na Wydziale Nauk Ekonomiicznych i Zarządzania w Auli Nowej odbędzie się transmisja online największej w Polsce konferencji z zakresu marketingu organizowanej metodą grywalizacji.